Kombi Su Damlatması

-Su damlatması,

 -Çok fazla ses çıkararak çalışması.

            Yukarıda sayılan bütün arızalar konusunda uzman servis desteği veriyoruz. Bütün marka ve model kombilerin arızasına kesin ve pratik çözümler sağlıyoruz. 7/24 hizmet veren müşteri danışma hattımıza istediğiniz zaman ulaşabilir ve çağrı kaydı oluşturabilirsiniz.

            Çağrı kaydını alan ekibimiz anında yola çıkar ve adresinize ulaşarak kombinizi inceler. Yapılan inceleme sonrasında gerekli tamir işlemleri yapılır. Ancak parça değişimi gerekir ise sizlerin onayı ile orijinal yedek parça değişimi yapılarak kombilerinizin ömrü uzatılır.

            Son teknolojik ürünlerden olan kombilerinizin her türlü arızasını tamir ediyoruz. Yakıt tüketiminizi de düşünerek, tasarruf etmeniz için orijinal yedek parça değişimi yapıyor ve ekonomik avantaj sağlıyoruz.

 Montaj ve Bakım Konusunda Profesyonel Hizmetler

            Sektörün lideri olan ekibimiz, Beşiktaş ve civarında ihtiyacınız olan kombi servis hizmetlerini sunmaktadır. Kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyeti hedefimiz ile çalışmalarımızı yürüttük.

            Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı başardık ve bunun verdiği güven ile kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirme yolunda adımlar attık. Yalnızca kombi tamiri hizmeti vermeyen firmamız, kombilerinizin montajı ve bakımı gibi işlemlerini de üstlenmiştir.

            Kombileriniz en doğru yere monte edilerek enerji tasarrufu sağlanır. Bununla beraber, her yıl düzenli olarak sağlıklı malzemeler ile kombi bakımı yapıyor ve kombilerinizin ömrünü uzatıyoruz. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. su damlatması genelde fazla ısınma ve contaların orjinallıgını kaybetmesi sonucu ortayacıkar