Beşiktaş Vaillant Kombi Servisi

Beşiktaş Vaillant Kombi Servisi olarak 10 yılı aşkın süredir tüm istanbul çevresinde kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz. Beşiktaş Vaillant Servisi istanbul
Beşiktaş Vaillant Kombi Servisi

Ülkemizde yaşam alanlarının ısınması için genel olarak doğalgaz kullanılmakta, bu gazla ısınma sağlanması için de kombiler kullanılmaktadır. Kombiler, kat kaloriferlerinin yerini almıştır. Ayrıca şofbenler ve termosifonların yerini de yine kombiler almıştır. Kombiler, yaşam alanının her noktasının ısıtılmasını sağlayan cihazlardır ve ısıtmayı kalorifer tesisatı ile gerçekleştirmektedir. Elektronik bir cihaz olan kombiler teknolojideki gelişmelere paralel olarak üstün özelliklerle tasarlanmaktadır. Ancak özellikleri ne kadar üstün olursa olsun kombilerin periyodik bakımları yine teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Beşiktaş Baymak Kombi Servisi olarak İstanbul’un Beşiktaş ilçesi Nispetiye Mahallesi’nin yanı sıra hem ilçenin hem de kentin Avrupa yakasına güvenilir tamir ve bakım hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetin sunumu sırasında görev yapan personel, kombi arıza ve bakımları ile ilgili özel olarak eğitim almışlardır.

 

Beşiktaş Baymak Kombi Servisi, sadece Baymak kombilerine değil her marka kombi için hizmet sunan özel bir servistir. Servis kombi kurulumunu uzman teknik destek ekibi ile gerçekleştirmektedir. Nispetiye Mahallesi’ne günün her saatinde hizmet veren Baymak Kombi Servisi, böylece cihazın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Baymak Kombi Servisi’nin teknik personeli, kombi arızalarına da anında müdahale edebilecek yeterli teknik donanıma ve teknik beceriye sahiptir. Sorunun telefon ya da e-mail aracılığı ile bildirilmesinin ardından teknik donanımla verilen adrese gelen teknik servis, kombideki arızanın nedenini araştırmakta, tamir işlemini de adreste gerçekleştirmektedir. Genel olarak kombilerdeki arıza, cihaz yerinden sökülmeden yapılmaktadır. Cihaz yerinden söküldüğünde kombi kullanıcısının büyük mağduriyet yaşaması söz konusu olmaktadır. Bu nedenle teknik servis tüm yedek parçaları yanında getirerek arızaya müdahale etmektedir.

Beşiktaş Vaillant Kombi Servisi olarak 15 yılı aşkın süredir tüm istanbul çevresinde kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz. Beşiktaş Vaillant Servisi istanbul içindeki hizmet verdiğimiz bölgeler / ilçeler aşağıda belirtilmiştir.Yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti vermekteyiz. Firmamız Beşiktaş Vaillant yetkili servisi olmamaktadır. ancak herhangi bir sebepten dolayı Vaillant kombinize ait yedek parçalarını firmadan orjinal temin etmekteyiz. Her günün 24 saati bize acil servis telefonu numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz enkısa süre içerisinde size ulaşacak ve en iyişekilde hizmet verecektir. Müşteri memnuniyeti garantili hizmet veren Beşiktaş Vaillant kombi servisimiz sizlere en iyi kaliteli hizmeti sunmaktadır.