Beşiktaş Baymak Servisi

Mercan Teknik Kombi Tamir Servisi

Beşiktaş Baymak kombi servisi olarak kombi servisi konusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunan servisimiz, sadece Beşiktaş’da değil Beşiktaş’ın tüm mahallelerinde kombi montaj, bakım ve onarım beklentilerini karşılamaktadır. Profesyonel kadrosu ile hizmet veren servis, orijinal yedek parça kullanmanın avantajını kullanmakta, bu sayede cihazların hassas parçalarını bile güvenli bir şekilde değiştirebilmektedir. Arıza meydana geldiğinde de tek yapılması gereken, kombi teknik servisine telefon ya da e-mail ile ulaşmaktır. Müşteri hizmetleri birimi, belirli bir gün için randevu vermekte, teknik ekip de kombi kullanıcısının yeniden hatırlatmasına gerek kalmadan söz verilen saatte adrese gelerek kombideki arızaya müdahale etmektedir. Kombi arızaları yerinde giderilmektedir. Bu nedenle teknik ekip arızaya tam donanımlı olarak gelmektedir. Ayrıca kombi kullanıcısının telefonda verdiği bilgilerle arızanın neden kaynaklı olduğu tahmin edilmekte, buna karşın her ihtimal göz önüne alınarak cihazın bütün parçaları bulundurulmaktadır.

Beşiktaş Kombi Servisi, ile irtibat kurulduğunda çağrı merkezi yetkilisi, cihazla ilgili sorunu not alarak öncelikle teknik personelin iletişime geçmesini sağlamaktadır. Genellikle telefon yolu ile gerçekleştirilen iletişimde teknisyenler sorunu tam olarak anlamak için bazı kontroller yapılmasını istemektedir. Sorunun telefon desteği ile çözülememesi durumumda mobil ekipler arızalı kombiyi tamir etmek için adrese ulaşmaktadır. Tamir sırasında parça değişimi gerektiğinde bu da kombi kullanıcısının onayı ile gerçekleşmektedir. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat sunmalı ilke haline getiren Beşiktaş kombi servisi, kaliteli bir hizmet vermek adına orijinal yedek parça bulundurmaktadır. Baymak kombi servisi, bacalı, hermetik ve yoğuşmalı Baymak kombilerin yanı sıra her marka kombi ile ilgili güvenli hizmet sunmaktadır.

Beşiktaş Baymak kombi servisi, günün her saatinde araçla bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Uzman kişilerden oluşan teknik servis ekibi, İstanbul’un Avrupa yakasındaki her noktadaki kombilerle ilgili montaj, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Teknik servis ısıtma sistemlerinde gerçekleşen teknolojik yeniliklerle ilgili sürekli olarak hizmet içi eğitim almakta, bu sayede yeni geliştirilen kombilerle ilgili olarak da güvenli bir hizmet sunmaktadır. Servis, kombinin güvenliği için antifriz kullanılmasını tavsiye etmektedir. Antifriz tesisat suyuna katılmaktadır ve bu işlem teknik ekip tarafından gerçekleştirilmelidir.

Etiketler: Beşiktaş Baymak kombi servisi, Baymak kombi servisi, Baymak

FULYA Kombi BAKIMI FULYA Kombi tamiri FULYA Kombi bakımı FULYA Kombi petek temizleme Servisi FULYA kombi servisi olarak hizmet verdiğimiz kombi markalarını sıralamak gerekirse kısaca şunlardır : FULYA Demirdöküm kombi servisi FULYA Ariston kombi servisi FULYA Baymak kombi servisi FULYA Eca kombi servisi FULYA protherm kombi servisi FULYA Ferroli kombi servisi FULYA Baymak kombi servisi FULYA Arçelik kombi servisi FULYA immergaz kombi servisi FULYA Termodinamik kombi servisi FULYA Bosch kombi servisi FULYA Lambert kombi servisi FULYA Fellini kombi servisi FULYA Beretta kombi servisi FULYA Etna kombi servisi FULYA Alarko kombi servisi FULYA süsler kombi servisi FULYA Baykan kombi servisi FULYA Kombi Servisi Acil teknik servis ekibi ile hizmetinizdedir.