Beşiktaş Baymak Kombi Tamiri

Beşiktaş Baymak Kombi Tamiri

İstanbul Beşiktaş’ın önemli mahallelerinden biri olan Gayrettepe sakinlerine kombi tamir ve bakım hizmeti sunan servisimiz, profesyonel teknik personeli ile kaliteli ve güçlü teknik destek vermektedir. Beşiktaş Baymak Kombi Tamiri olarak arızalanan kombiye anında müdahale edebilmekteyiz. Gelişen teknolojiye paralel olarak he model Baymak kombilere servis hizmeti sunan teknik personelimiz, hizmeti evde ya da işlerinde vermektedir. Bilindiği gibi kombilerin periyodik bakımları önemlidir ve Baymak ürettiği tüm kombilere yılda iki kez bakım tavsiye etmektedir. Bakım hizmetinin de deneyimli ve donanımlı teknik servis personeli tarafından verilmesi önemlidir. Periyodik bakımların yılda iki kez yapılması tavsiye edilse de ülkemizdeki kombi kullanıcıları genellikle yılda bir kez bakım yaptırmaktadır. Bu da genel olarak sonbahar ayındadır.

Beşiktaş Baymak Kombi Tamiri olarak periyodik bakım hizmetinde Baymak kombinin tüm filtrelerinin temizliğini, genleşme tankının kontrolünü gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca olası arızalar da bu bakım sırasında tespit edilmekte ve müşterinin onayının alınmasının ardından parça değişimleri yapılmaktadır. Bu değişimler de kombi yerinden sökülmeden gerçekleştirilmektedir. Kombinin sökülüp servis merkezine götürülmesi, sadece çok büyük arızalarda olmaktadır ve bunun için de kombi sahibinden onay alınmaktadır. Onayın verilmemesi durumunda cihazın söküm işlemi yapılmamaktadır. Ancak periyodik bakımlar ise kesinlikle kombinin bulunduğu yerde yapılmaktadır. Bakımları aksatılmayan kombilerin kullanım ömürlerinin de uzun olduğu bilinmektedir. Kombi bakım ve onarım hizmetinin alınacağı kombi servisinin yaptığı çalışmalar incelenmeli ve gerekirse hizmet verdiği kişi ve kurumlarla irtibata geçilmelidir. Ayrıca servis firmasının merkezinin de ziyaret edilebilir olmasına dikkat edilmelidir. Kombi servisi gerektiğinde müşteriyi telefonla da yönlendirebilmelidir.

Her elektronik üründe olduğu gibi kombilerde de arızaların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Bu arızalar oluştuğunda neler yapılması gerektiği bilinmelidir. Beşiktaş Baymak Kombi Tamiri olarak kombi kullanıcılarına karşılaşacakları arızalarla ilgili bilgileri paylaşmaktayız. Örneğin kombilerde su olmadığı zaman basınç düşmektedir. Kombi çalışmıyorsa su basıncının kontrol edilmesi tavsiye edilmektedir. Kombinin sigortasının da kapalı olması bir başka olasılıktır. Sigortanın durumu kontrol edilmelidir. Kombinin çalıştığı ancak ısıtmadığı durumlar da söz konusu olabilmektedir. Bu durumda ilk kontrol edilmesi gereken yer kombinin termostatıdır. Burada sorun yoksa filtrelerin tıkanması söz konusu olabilmektedir. Yapılan kontrollere rağmen kombide sorun devam ediyorsa teknik destek alınmalıdır.